האם כל משפחה יכולה להצליח בתהליך הליווי בכלכלת המשפחה?

לאורך השנים מגיעות אלינו משפחות מסוגים שונים ומגוונים. בשיחת ההכרות שלנו חלק מהמשפחות מתלבטות איתנו לגבי הסיכוי שלהן להצליח בתהליך.

אנחנו כגוף מקצועי משתדלים תמיד לתת תמונה אמתית וכנה מול הלקוחות שלנו עוד לפני תחילת תהליך הליווי ולא להשלות משפחות ולגרום להן להוצאה מיותרת.

מתי נחליט שלא לקחת משפחה איתנו לתהליך:

  1. כאשר יש חוסר הסכמות בסיסיות בין בני זוג – כבר בשיחת ההכרות אנחנו מנסים להבין מיהם בני הבית ומה יכולה להיות התגובה שלהם לתהליך שכזה. התהליך דורש חשיפה של פרטים מהחיים ושל שינוי הרגלים לעיתים ולא כל אחד מוכן לעבור את זה, וזה לגיטימי. מספיק שבן זוג אחד הוא "אנטי" ויש סיכוי גבוה שהתהליך לא יצלח. לכן על מנת לא לגרום להוצאות מיותרות למשפחה אנחנו עושים שיחות מקדימות ומוודאים שכל בני הבית נרתמים לתהליך.
  2. כאשר אנו מזהים שהמשפחה לפני פשיטת רגל וזקוקה לסיוע משפטי. במקרים כאלו אנחנו ממליצים להתייעץ עם עורכי דין בתחום.
  3. כאשר אנחנו מזהים בשיחה חוסר מוטיבציה בסיסית לביצוע התהליך. הרבה משפחות אומרות שהן היו רוצות שינוי אך כדי להגיע מנקודה A לנקודה B יש צורך לבצע שינויים כלשהם. במידה ואנחנו מזהים מראש חוסר הבנה בסיסי של הסיטואציה וחוסר רצון לשנות דברים אנחנו מעדיפים שלא להיכנס לתהליך.

נסכם,

מתוך ניסיוננו הרב, ההבדל בין הצלחה לכישלון בתהליך הוא אך ורק המוטיבציה של המשפחה לגרום לשינוי לקרות. 100% מהמשפחות שעשו איתנו את הדרך והייתה להן המוטיבציה, הצליחו.

אנחנו עושים את הדרך רק עם משפחות שאנחנו מאמינים שמסוגלות לבצע את השינוי.

בהצלחה.

אולי יעניין אותך:

בעזרת ייעוץ ניתן להרוויח מאות אלפי שקלים!
לקביעת פגישת ייעוץ :

ענת רפאלי פלד לוגו

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז מוכנים להתחיל לחסוך?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מה גילך?

שאלון זכאות לבדיקת התאמה

דילוג לתוכן